Taken at Mercat de la Boqueria in Barcelona.
My entry for the #foodphotography contest - click for larger image
| Setting | Value |
|---|---|
| Camera manufacturer | SONY |
| Camera model | ILCE-7M2 |
| Lens | FE 35mm F2.8 ZA |
| Focal length | 35mm |
| Aperture | f/3.2 |
| Exposure | 1/60 |
| ISO | 250 |
Taken at Mercat de la Boqueria in Barcelona.
My entry for the #foodphotography contest - click for larger image
| Setting | Value |
|---|---|
| Camera manufacturer | SONY |
| Camera model | ILCE-7M2 |
| Lens | FE 35mm F2.8 ZA |
| Focal length | 35mm |
| Aperture | f/3.2 |
| Exposure | 1/60 |
| ISO | 250 |