EcoTracker 🚶 Walk — 2026-05-06 17:25
| 📍 Distance | 0.29 km |
| 🕒 Started At | 06/05/2026, 17:21:31 |
| 🕒 Ended At | 06/05/2026, 17:25:42 |
| ⏱ Duration | 3m 36s |
| ⚡ Avg Speed | 4.9 km/h |
| 🚀 Max Speed | 0.0 km/h |
| ⬆️ Elevation Up | 20 m |
| ⬇️ Elevation Down | 18 m |
| ↕️ Net Elevation | +2 m |
| 🔥 Calories | 15 kcal |
| 🌱 CO₂ Saved | 50 g |
| 🌳 Trees Saved | 0.00 |
| 📍 Start Lat | 45.051310 |
| 📍 Start Lon | 9.278968 |
| 📌 GPS points | 87 |
Posted via EcoTracker App 🌿 — track your routes, earn crypto.