EcoTracker πΆ Walk β 2026-05-07 16:28
| π Distance | 6.06 km |
| π Started At | 07/05/2026, 15:11:54 |
| π Ended At | 07/05/2026, 16:28:26 |
| β± Duration | 1h 15m 33s |
| β‘ Avg Speed | 4.8 km/h |
| π Max Speed | 0.8 km/h |
| β¬οΈ Elevation Up | 149 m |
| β¬οΈ Elevation Down | 150 m |
| βοΈ Net Elevation | -1 m |
| π₯ Calories | 308 kcal |
| π± COβ Saved | 1.0 kg |
| π³ Trees Saved | 0.05 |
| π Start Lat | 45.093371 |
| π Start Lon | 9.185684 |
| π GPS points | 379 |
My notes
Giretto nelle campagne dell'oltrepΓ²
,
,
Posted via EcoTracker App πΏ β track your routes, earn crypto.