
| Camera | Smartphone |
| Camera maker | Sony |
| Camera model | E6553 |
| F-stop | f/2 |
| Exposure time | 1/32 sec. |
| ISO speed | ISO-60 |
| Exposure bias | 0 step |
| Focal length | 5 mm |
| Flash mode | No flash |
| Exposure program | Portrait Mode |
| White balance | Auto |


| Camera | Smartphone |
| Camera maker | Sony |
| Camera model | E6553 |
| F-stop | f/2 |
| Exposure time | 1/64 sec. |
| ISO speed | ISO-200 |
| Exposure bias | 0 step |
| Focal length | 5 mm |
| Flash mode | No flash |
| Exposure program | Portrait Mode |
| White balance | Auto |


| Camera | Smartphone |
| Camera maker | Sony |
| Camera model | E6553 |
| F-stop | f/2 |
| Exposure time | 1/64 sec. |
| ISO speed | ISO-320 |
| Exposure bias | 0 step |
| Focal length | 5 mm |
| Flash mode | No flash |
| Exposure program | Portrait Mode |
| White balance | Auto |


| Camera | Smartphone |
| Camera maker | Sony |
| Camera model | E6553 |
| F-stop | f/2 |
| Exposure time | 1/64 sec. |
| ISO speed | ISO-320 |
| Exposure bias | 0 step |
| Focal length | 5 mm |
| Flash mode | No flash |
| Exposure program | Portrait Mode |
| White balance | Auto |

Semoga Bermanfaat
Hormat Saya
Hive account@sukmawati