| Catagory | #cityscapephotography |
|---|---|
| Camera | Canon Eos 600D |
| Lens | Canon EFs 75-300mm |
| Aperture | f/14 |
| Exposure Time | 1/15s |
| Iso | 100 |
| Exposure Bias | 0 step |
| Focal Length | 131 mm |
| Metering Mode | Pattern |
| Location | Reservoir Lhokseumawe |
| Taken |
| Catagory | #cityscapephotography |
|---|---|
| Camera | Canon Eos 600D |
| Lens | Canon EFs 75-300mm |
| Aperture | f/14 |
| Exposure Time | 1/15s |
| Iso | 100 |
| Exposure Bias | 0 step |
| Focal Length | 131 mm |
| Metering Mode | Pattern |
| Location | Reservoir Lhokseumawe |
| Taken |