Shadow Dance
Long shadows at the end of the day, downtown Smederevo, Serbia…Игра сенки
Дуге сенке на крају дана у центру Смедерева…| Category / Категорија | Shadows/Сенке |
| Settings / Поставке | ISO200, 18mm, 1/220 sec, f3.5. -0.67 EV |
| Camera / Камера | Fujifilm X-T20 |
| Lens / Објектив | Canon EFs 18–135mm, f/3.5-5.6 IS STM |
| Location / Локација | Smederevo, Serbia |
Low Key
Shadows may not necessarily be on the wall or asphalt. They can help us form a photograph out of shadows and light accents. Like in this example: Veljko Nenadić, young composer and pianist at the concert in Novi Sad, Serbia, on February 24th 2018.Пригушено светло
Сенке се не морају нужно налазити на зиду или асфалту. Оне нам могу помоћи да формирамо фотографију од сенки и светлосних акцената. Као на овом примеру: Вељко Ненадић, млади композитор и пијаниста на концерту у Новом Саду, Србија, 24. фебруара 2018.| Category / Категорија | Shadows/Сенке |
| Settings / Поставке | ISO12800, 55mm, 1/15 sec, f4, -1 EV |
| Camera / Камера | Fujifilm X-T20 |
| Lens / Објектив | Fuji XF 18-55mm, f2.8-4 |
| Location / Локација | Novi Sad, Serbia |
Into the Sun
This photo of pleasant walk at the end of a nice sunny day, is a chance to say farewell to a good old Canon G10, that was my favorite street shooter for a couple of years… R.I.P. G10.Шетња према Сунцу
Ова фотографија угодне шетње на крају лепог сунчаног дана, прилика је да се опростим са добрим старим Каноном Г10, који је неколико година био мој омиљени пратилац при снимању живота на улици… Збогом Г10.| Category / Категорија | Shadows/Сенке |
| Settings / Поставке | ISO80, 28mm, 1/1000 sec, f2.8 |
| Camera / Камера | Canon PowerShot G10 |
| Lens / Објектив | Canon 6.1–30.5mm (35mm film equiv. 28–140mm), f/2.8-4.5 |
| Location / Локација | Smederevo, Serbia |
— Такмичење за најбољу фотографију
* * *
Related posts / Повезани текстови
Minimalism [eng/срп] Минимализам
Animals [eng/срп] Животиње
Portrait [eng/срп] Портрет
Street Photography [eng/срп] Улична фотографија
Landscape [eng/срп] Пејзажна фотографија
Architecture [eng/срп] Архитектура
Minimalism II [eng/срп] Минимализам II
Landscape II [eng/срп] Пејзажна фотографија II
Street Photography II [eng/срп] Улична фотографија II
Monochrome II [eng/срп] Црно-бела фотографија II
Friendship [eng/срп] Пријатељи/Дружење
Roads and Paths [eng/срп] Путеви и стазе
Winter [eng/срп] Зима
Food [eng/срп] Храна
Photomontage [eng/срп] Фотомонтажа
Picture Story [eng/срп] Прича у сликама
Colors of the Fall [eng/срп] Боје јесени
Cityscape [eng/срп] Градски пејзаж
Motion [eng/срп] Кретање
Texture [eng/срп] Текстура
Sorrow [eng/срп] Туга
Smiles/Joy [eng/срп] Осмеси/радост
Minimalism [eng/срп] Минимализам
Music Photo [eng/срп] Музичка фотографија
Macro [eng/срп] Макро фотографија
Monochrome [eng/срп] Црно-бела фотографија
Animals [eng/срп] Животиње
Sunset [eng/срп] Залазак

Instant Access to Steemit
Instant Access to Steemit

Universal Basic Income
Universal Basic Income

Google detox starts here!
Google detox starts here!