| Equipment / Setting | Description |
|---|---|
| Camera | Canon EOS 750D |
| Lens | Canon 10-18mm F4.5-5.6 IS STM |
| Focal length | 18mm |
| Aperture | f/6.3 |
| Exposure | 1/40s |
| ISO | 1600 |
| Others | - |
| Image editing | Darktable |
| Equipment / Setting | Description |
|---|---|
| Camera | Canon EOS 750D |
| Lens | Canon 10-18mm F4.5-5.6 IS STM |
| Focal length | 18mm |
| Aperture | f/6.3 |
| Exposure | 1/40s |
| ISO | 1600 |
| Others | - |
| Image editing | Darktable |