My entry for the #landscapephotography contest, taken in the morning at Elafonisi (Crete).
| Setting | Value |
|---|---|
| Camera manufacturer | SONY |
| Camera model | ILCE-7M2 |
| Lens | FE 35mm F2.8 ZA |
| Focal length | 35mm |
| Aperture | f/11 |
| Exposure | 1/200 |
| ISO | 100 |
My entry for the #landscapephotography contest, taken in the morning at Elafonisi (Crete).
| Setting | Value |
|---|---|
| Camera manufacturer | SONY |
| Camera model | ILCE-7M2 |
| Lens | FE 35mm F2.8 ZA |
| Focal length | 35mm |
| Aperture | f/11 |
| Exposure | 1/200 |
| ISO | 100 |