| Camera used | Nikon D5100 |
|---|---|
| Lens used | 18-105mm Nikkor |
| Exposure Time | 6 Seconds |
| Filters used | none |
| Aperture used | F5.6 |
| Focal Lengh | 105 mm |
| Time | 08:53 pm |
| ISO | 100 |
| Camera used | Nikon D5100 |
|---|---|
| Lens used | 18-105mm Nikkor |
| Exposure Time | 6 Seconds |
| Filters used | none |
| Aperture used | F5.6 |
| Focal Lengh | 105 mm |
| Time | 08:53 pm |
| ISO | 100 |