
| Spec | Camera |
| Camera maker | samsung |
| Camera model | SAMSUNG-SM-G930A |
| F-stop | f/1.7 |
| Exposure time | 1/311 sec. |
| ISO speed | ISO-50 |
| Exposure bias | 0 step |
| Focal length | 4 mm |
| Max aperture | 1.53 mm |
| Flash mode | No flash |
| Exposure program | Landscape Mode |
| White balance | Auto |


| Spec | Camera |
| Camera maker | samsung |
| Camera model | SAMSUNG-SM-G930A |
| F-stop | f/1.7 |
| Exposure time | 1/318 sec. |
| ISO speed | ISO-50 |
| Exposure bias | 0 step |
| Focal length | 4 mm |
| Max aperture | 1.53 mm |
| Flash mode | No flash |
| Exposure program | Landscape Mode |
| White balance | Auto |


| Camera | 📷 |
| Camera maker | samsung |
| Camera model | SAMSUNG-SM-G930A |
| F-stop | f/1.7 |
| Exposure time | 1/383 sec. |
| ISO speed | ISO-50 |
| Exposure bias | 0 step |
| Focal length | 4 mm |
| Max aperture | 1.53 mm |
| Flash mode | No flash |
| Advanced photo | 🎬 |
| Contrast | Normal |
| Brightness | 5.94 |
| Exposure program | Landscape Mode |
| White balance | Auto |
| Digital zoom | |
Photo Cilet-cilet part 02 : rice field view